Co wozicie ze sobą w trasy do naprawy moto

Wszystkie informacje związane z Kawasaki ER5

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

keteiz1
Oldmotocyklista
Posty: 544
Rejestracja: 29 sty 2011, 11:15
Imię: Krzysztof
Miejscowość: krk
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Co wozicie ze sobą w trasy do naprawy moto

Post autor: keteiz1 »

Jeżeli wyjeżdżam rano a wracam wieczorem to tylko kartę płatniczą. Pod siedzeniem klucze i linkę sprzęgła bo jak jest nie fabryczna to po tygodniu może puścić końcówka. Fabryczna chodzi przez długie lata a wcześniej pokazuje że ma już dość.
W zeszłym sezonie za Kielcami złapałem kapcia. Zjechałem na stację gdzie facio dał mi tel.do wulkanizatora. Przyjechali wymontowali koło zabrali, wrócili za około 20 minut zamontowali. 50,-zeta i po bólu i ręce czyste.
Natomiast jeżeli jedziesz za Ural to już zupełnie inny temat. I cobyś nie zabrał ze sobą to i tak jeśli coś pierdolnie to będzie akurat to do czego nie masz gratów i części.
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
kondziuuu84
Motocyklista
Posty: 165
Rejestracja: 01 lip 2012, 12:47
Imię: Konrad
Miejscowość: Oława
Plecak: Brak
Garnek: Nitro 922F

Re: Co wozicie ze sobą w trasy do naprawy moto

Post autor: kondziuuu84 »

A co myślicie o takim zestawie? http://www.moto-akcesoria.pl/komplet-po ... ld,p,40482 Cena jest tu jak na mój gust trochę wysoka ale można "na wzór" coś samemu skompletować.
sruba
Rowerzysta
Posty: 36
Rejestracja: 11 paź 2012, 02:06
Imię: krystian
Miejscowość: polkowice
Garnek: ls2
Motocykl: FZS 1000 Black Ed

Re: Co wozicie ze sobą w trasy do naprawy moto

Post autor: sruba »

Jak jeżdzilem MZtą to woziłem świece i klucze bo lubiała czasem zaspawać ( przy bogatej mieszance :D ),
W ERce wożę "koło zapasowe", klucze 8-19, imbusy 4,5,6, małe płaskoszczypy, scyzor. Te narzędzia i tak niewiele Ci pomogą jak będziesz miał grubszą awarie...... Ale dadzą Ci psychiczny spokój że jakby co to mam czym robić..... Kolega keteiz1 dobrze napisał..... Karta płatnicza i ogień :brumm:
Awatar użytkownika
Lish
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 957
Rejestracja: 24 wrz 2010, 21:56
Imię: Karol
Miejscowość: Piaseczno
Plecak: Kiti
Garnek: biały
Telefon: 500366623
Motocykl: fzs600 pies
Kontakt:

Re: Co wozicie ze sobą w trasy do naprawy moto

Post autor: Lish »

Na czasem się mogą narzędzia przydać - Mi w Kielcach (coś pechowe miasto) zepsuła się manetka gazu - ułamał się kawałek, który trzymał beczkę linki. Porozkręcałem, kupiłem na stacji klej pokleiłem, zrobiłem przerwę na parówę i jak zaschło poskładałem do kupy i pojechałem dalej. O dziwo ten patent działał kolejne pół sezonu póki klej nie puścił - ale wówczas już miałem tubkę pod siedzeniem i doświadczenie jak to naprawić ;)

Więc nawet jeden śrubokręt może być przydatny ;)
ODPOWIEDZ