Jaki typ żarówki do podświetlenia licznika ?

Wszystko co związane z kabelkami i oświetleniem naszej ER-ki

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

mat_mad
Podawacz śrubek
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2014, 21:04
Miejscowość: Zakopane

Jaki typ żarówki do podświetlenia licznika ?

Post autor: mat_mad »

Na samym początku witam wszystkich użytkowników kawy :). Jestem tu nowy, więc z góry przepraszam jeżeli temat zostanie zdublowany. W mojej kawie zegary są częściowo podświetlone. Chciałbym wymienić przepalone żarówki, jednak muszę je najpierw kupić. I tu powstaje problem. Jaki typ żarówek używany jest do podświetlenia zegarów ? Czytałem, że są to żarówki typu w5w jednak nie jestem pewien a nie mam dostępu w tygodniu do motocykla ( uczę się w innym mieście, a moto w domu ). Czy mogłby mnie ktoś "oświecić" odnośnie mojego problemu. Z góry dziękuję. Pozdrawiam:)
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
jotto
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1115
Rejestracja: 03 sie 2011, 11:53
Imię: Marek
Miejscowość: Gdańsk
Motocykl: Africa Twin

Re: Jaki typ żarówki do podświetlenia licznika ?

Post autor: jotto »

mat_mad pisze:Na samym początku witam wszystkich użytkowników kawy :). Jestem tu nowy, więc z góry przepraszam jeżeli temat zostanie zdublowany. W mojej kawie zegary są częściowo podświetlone. Chciałbym wymienić przepalone żarówki, jednak muszę je najpierw kupić. I tu powstaje problem. Jaki typ żarówek używany jest do podświetlenia zegarów ? Czytałem, że są to żarówki typu w5w jednak nie jestem pewien a nie mam dostępu w tygodniu do motocykla ( uczę się w innym mieście, a moto w domu ). Czy mogłby mnie ktoś "oświecić" odnośnie mojego problemu. Z góry dziękuję. Pozdrawiam:)
3x W5W, 1x W3W (najbardziej po prawej)

Aha, no i z godnie z regulaminem to jeszcze przed samym początkiem powinieneś się przywitać w przywitalni.
Obrazek
mat_mad
Podawacz śrubek
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2014, 21:04
Miejscowość: Zakopane

Re: Jaki typ żarówki do podświetlenia licznika ?

Post autor: mat_mad »

Dzięki za szybką odpowiedź. Już przywitałem się. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ