Muzyka

Nasze inne hobby ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Karolla
Rowerzysta
Posty: 23
Rejestracja: 09 sie 2012, 15:30
Imię: Karolina
Miejscowość: Warszawa
Plecak: samtajms Gosza :P
Garnek: Schuberth

Re: Muzyka

Post autor: Karolla »

lucek pisze:Fatum - genialna muza, szkoda że tak mało nagrali.
Generalnie taka muzyka dosyć dobrze charakteryzuje to czego ostatnio słucham, czyli lata 70 i 80 - utapirowane grzywki, rozchełstane koszule, białe lub brokatowe gitary i "wyjące" wokale :)
O widzę, że podobne klimaty ;-)
Aktualnie lubię każdą dobrą muzę oczywizda z przewagą rocka, właśnie pudel metalu (:P), bluesa, rock n'rolla (raczej do tańcowania hehehe) i tego, co w uszko wpadnie, ale kiedyś słuchałam ciężkich muzyczek własnie jak pisze
UncleKlaus pisze: Ja generalnie rzezi:) Właśnie mi się odgrzebało w pamięci wydawnictwo w hołdzie KAT z przed kilkunastu lat - no mega mroczna miazga:)

Swego czasu też grałem na gitarze, ale niestety chroniczny brak czasu zepchnął tą pasję do poziomu domowego łojenia.
No właśnie - Kata, Dimmu, Immortala ale to stare czaaaasy, czarnoubraniowe i odwróceniokrzyżowe hahahaha i me uszy już rzadko taka muzę tolerują ;-) jeśli już to Ironi, Metallica,
Criss pisze:http://www.youtube.com/watch?v=O_v0f-ANqv0&noredirect=1 świetny kawałek :D , często puszczam sobie tę nutę, co jakiś czas spoglądam za okno i myśle "byle do wiosny".... :brumm:
A do tego utworku mam mocny sentymencik i czasem udaje mi się docierać na ich koncerty ;-)
UncleKlaus pisze:Yeah, na Ironach byłem w 2000 roku:) Później poszedłem jednak w cięższe klimaty, ale składankę dziewicy zawsze mam w samochodzie.

A umrzeć będę mógł, jak w końcu zobaczę Slayera, no i może jeszcze Paradise Lost.
Ja na Ironach byłam w Katowicach na stadionie, a Slayer grał w 2010 w Wawie na Bemowie razem z Meta - tez byłam - odlot !
A tak swoja drogą najlepszy koncert na jakim byłam to AC/DC! Takiego czadu nie widziały me oczy i nie czuła dusza nigdy ;) Jednym słowem ODLOT!
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Lish
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 957
Rejestracja: 24 wrz 2010, 21:56
Imię: Karol
Miejscowość: Piaseczno
Plecak: Kiti
Garnek: biały
Telefon: 500366623
Motocykl: fzs600 pies
Kontakt:

Re: Muzyka

Post autor: Lish »

A może ktoś podpowie jakąś fajną alternatywę w stylu Patona? No nie mam co słuchać ostatnio i tylko odgrzewam stare kotlety...
sHaky
Motocyklista
Posty: 109
Rejestracja: 11 lip 2012, 22:15
Imię: Bartosz
Miejscowość: Wejherowo
Garnek: Shark S900cFINKS WKY

Re: Muzyka

Post autor: sHaky »

http://www.youtube.com/watch?v=VlueSmy_GoQ
ostatnio sluchame tego na okraglo :serce:
S.omething
Y.ou
S.houldn't
T.rust
E.ver
M.an
Awatar użytkownika
Ostry
Rowerzysta
Posty: 32
Rejestracja: 11 maja 2013, 12:06
Imię: Piotrek
Miejscowość: Wrocław
Garnek: Nolan N-103

Re: Muzyka

Post autor: Ostry »

Kamyk pisze:A ja wlasnie dzisiaj wrocilem do starego, dobrego Tool-a. Plyta Undertow jest po prostu super!

Kamyk
jak dla mnie bąba, ale Aenima rządzi
honda shadow vt600 --> kawa er5
ODPOWIEDZ