Louis.de - Polo

Najlepsze sklepy i warsztaty w naszych miastach

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Louis.de - Polo

Post autor: Kamyk »

Witam,

Z tego wzgledu, ze od pewnego czasy przebywam na stale w Berlinie, ma mozliwosc odwiedzania takich sklepow jak Louis i Polo :) Sa one niesamowicie wielkie. Mozna je porownac do Netto/Lidl zw. z motorami :) Po prostu jak tam wchodze to spedzam w nich po 2-3h :) Mozna przymierzyc kaski, stroje i wiele innych rzeczy. Wystarczy zobacz na obie strony i sie przekonac jaki asortyment posiadaja oba sklepy. Naprwde polecam kiedys w zyciu je odwiedzic, bo robia ogromne wrazenie. Ale nie o tym miala byc mowa.

Widzialem w tych sklepach wiele promocji i przecen, ktore tez mozna zobaczyc na stronach:

- http://louis.de
- http://www.polo-motorrad.de

I teraz sprawa :) Jesli ktos cos sobie upatrzy i da mi znac, to przy najblizszej okazji, jak tylko bede w poblizu - moge cos zakupic :) Jezdze co jakis czas do Szczecina, wiec z wysylka tez nie bylo by problemu :)

Dawajcie znac i lewa w gore.

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
OloK
Motocyklista
Posty: 575
Rejestracja: 27 cze 2010, 22:49
Imię: Aleksander
Miejscowość: Złotoryja
Plecak: Brak :)
Garnek: AGV K-3
Numer GG: 7525884
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Re: Louis.de - Polo

Post autor: OloK »

Chcialbym zaznaczyc ze polo ma juz swoja siedzibe w polsce :)

bylem w lousie :P naprawde wielkie xD
Komar 2350 -> Piaggio Zip -> Suzukia Katana -> Kawasaki ER-5 -> ....
Galeria
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Louis.de - Polo

Post autor: Kamyk »

Ale chyba z tego co wiem, to jedynie w necie dziala Polo czy tez jest normalny sklep?
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
OloK
Motocyklista
Posty: 575
Rejestracja: 27 cze 2010, 22:49
Imię: Aleksander
Miejscowość: Złotoryja
Plecak: Brak :)
Garnek: AGV K-3
Numer GG: 7525884
Lokalizacja: Złotoryja
Kontakt:

Re: Louis.de - Polo

Post autor: OloK »

Sklep internetowy, zwyklego sklepu raczej nie maja
Komar 2350 -> Piaggio Zip -> Suzukia Katana -> Kawasaki ER-5 -> ....
Galeria
Awatar użytkownika
Dzióbek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 416
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:36
Imię: Michał
Miejscowość: Kalisz
Plecak: Hania
Garnek: Nitro
Telefon: 511483837
Lokalizacja: Pawłówek k. Kalisza (WLKP)

Re: Louis.de - Polo

Post autor: Dzióbek »

Może komuś z mojej okolicy się przyda :

W Kaliszu jest Autoryzowany Polo - Partner.
4-Biker
Kalisz ul.Łódzka 97 ( budynek PZMOT )
+ 48 604-991-931

Ceny katalogowe, przeliczone z EURO po kursie dnia.
Jeżeli jest promocja na stronie www Polo to obowiązuje cena promocyjna (liczy się data złożenia zamówienia).
Kupujący nie płaci za przesyłkę z Niemiec, towar do odebrania w Kaliszu.
Oprócz tego odzież http://www.4-biker.pl - sam kupiłem spodnie, polecam.

Sklep prowadzi kolega - motocyklista, kask i cały ubiór kupiłem i jestem zadowolony :).
Jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie - co lubię w życiu robić?...a potem zacznij to robić.
Awatar użytkownika
wwitek123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 322
Rejestracja: 30 paź 2010, 08:33
Imię: Wojtek
Miejscowość: Kraśnik
Plecak: Nie potrzebuje obciążenia
Garnek: Nolan N86 N-COM
Numer GG: 8024325
Motocykl: Yamaha TDM 900 '02
Kontakt:

Re: Louis.de - Polo

Post autor: wwitek123 »

Właśnie ja też przymierzam się do zakupu ubrania w 4-biker. Może poleciłbys coś dobrego i nie drogiego??
Miej wyjebane, a będzie Ci dane.
Awatar użytkownika
Dzióbek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 416
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:36
Imię: Michał
Miejscowość: Kalisz
Plecak: Hania
Garnek: Nitro
Telefon: 511483837
Lokalizacja: Pawłówek k. Kalisza (WLKP)

Re: Louis.de - Polo

Post autor: Dzióbek »

Pod koniec lata kupiłem spodnie w 4-biker (tekstylne, model cordura jeans). Nie sugerowałem się ceną, bo taki strój kupuje się na kilka lat i chodziło, żeby były wygodne - ten model najbardziej mi się podobał i był dla mnie najwygodniejszy - zależy od wzrostu, sylwetki itp.
Kurtki też oglądałem, ale miałem już kupioną zaraz po zakupie moto Cycle Spirit, więc zbytnio się nie interesowałem.
Ogólnie ciuchy są fajnie wykonane, wygodne i sprawiają wrażenie solidnych. W spodniach przejeździłem całą jesień do listopada, są ciepłe (czasem temp. tylko trochę powyżej 0`C i nawet nie wpinałem podpinki) i wygodne - zrobiłem w nich na moto kilka tyś. km i nie nabawiłem się żadnych bolączek ;)
Najlepiej jak obejrzysz "na żywo" i przymierzysz :)
Jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jesteś Tutsi ani Hutu i te sprawy, to wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie - co lubię w życiu robić?...a potem zacznij to robić.
Awatar użytkownika
lupus
Motorowerzysta
Posty: 59
Rejestracja: 22 kwie 2011, 12:06
Miejscowość: Opole

Re: Louis.de - Polo

Post autor: lupus »

Ja też byłem w sklepie Louisa tyle, że w Wiedniu i powiem że to mega sklep tylu rzeczy na motor w jednym miejscu nie widziałem nigdy. Ciuchów w opór można wybierać przebierać w kolorach i rozmiarach- nie tak jak w większości naszych polskich małych sklepikach. Gościu Ci mówi mam tylko ten rozmiar ale jak pan chce to mogę zamówić czas czekania ok 2-4 tygodni. A my co czekamy. Ja będąc w Wiedniu kupiłem sobie kurtkę i spodnie z " cordury" firmy Cycle Spiryt - ta sama firm- i można sobie spodnie z górą zameczkiem połączyć. Ceny też są fajne bardzo często są promocje ( teraz z moją kurtkę można dać 20 E mniej :{ ) I spodnie i kurtka są ocieplane z podpinkami które łatwo się odpina i zapina.
Koszt wysyłki do Polski nie jest duży tylko 9.99E a my możemy iść do naszego małego sklepiku coś sobie wybrać, pooglądać co nam pasuje i zamówić w necie ze strony louisa lub jakieś inne.
Powiem tak co do ceny to też jest taniej- kupiłem kask dla młodego o całe 150zł taniej niż go w Polsce oferowano ( łącznie z przesyłką) - Probiker dla siebie też kupiłem z tej firmy ale szczękowca (90e)
Ja polecam louisa.
Homo homini lupus (est)
ODPOWIEDZ