Gdzie do Mechanika w Krakowie?

Najlepsze sklepy i warsztaty w naszych miastach

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

slaveq
Podawacz śrubek
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2010, 23:05

Gdzie do Mechanika w Krakowie?

Post autor: slaveq »

Witam,

po zimie planuję remonty w mojej ER-ce, niestety nie trzyma kompresja (lekko powyżej granicy normy czyli 8 z kawałkiem), jako że motocykl zimuję w Dąbrowie Górniczej a na wiosnę przywiozę go do Krakowa chciałem zapytać osoby, które miały do czynienia z krakowskimi mechanikami o polecenie jakiegoś - niedrogiego i dobrego ew. tylko dobrego :). Zastanawiałem się nad PSBikes.
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
Spinu
Motorowerzysta
Posty: 62
Rejestracja: 19 sty 2011, 20:17
Imię: Michał
Miejscowość: Kraków
Garnek: Shark
Motocykl: Cagiva Raptor 650
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie do Mechanika w Krakowie?

Post autor: Spinu »

troche późno :D
z tego co wiem bardzo doby jest wilcza garage. ps bike chyba jest autoryzowany kawasaki więc pewnie drogo
bellic
Motocyklista
Posty: 123
Rejestracja: 24 lis 2010, 20:22

Re: Gdzie do Mechanika w Krakowie?

Post autor: bellic »

Byłem kiedyś w PSbikes zapytać o przegląd przed zimą. Powiem tak. Niby autoryzowany ale jakiś czas temu mieli Yamahy. A warsztat... Buda obok sklepu, facet z brzuszkiem i młody chłopaczek do pomocy. Pytam ile kosztowałby przegląd a on że nie wiadomo co by było do zrobienia... Pojechałem kawałek dalej na Balicką do GP moto i tam zrobiłem. Słyszałem też o tym Wilcza Garage że ponoć dobry.
Awatar użytkownika
UncleKlaus
Motocyklista
Posty: 179
Rejestracja: 10 mar 2011, 17:38
Imię: Michał
Miejscowość: Kraków

Re: Gdzie do Mechanika w Krakowie?

Post autor: UncleKlaus »

Ja polecam MM Bike - tzw. "U Blondyna". Polecam poczytać opinie na forum Grupy Poludnie :)
maciekix
Motocyklista
Posty: 183
Rejestracja: 12 paź 2010, 21:29
Miejscowość: Staszów/Kraków
Plecak: Madzia;-)
Garnek: UVEX HELIX RS 750
Lokalizacja: Staszów/Kraków

Re: Gdzie do Mechanika w Krakowie?

Post autor: maciekix »

muszę dorzucić 3 grosze, Z DALEKA OD MOTORFAN KRAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DROGO I JESZCZE CIE W CHU>>A ZROBIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gapek
Podawacz śrubek
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2011, 12:27
Miejscowość: Kraków

Re: Gdzie do Mechanika w Krakowie?

Post autor: gapek »

http://www.smm-motorcycles.pl/

Polecam, chłopaki naprawdę znają się na mechanice i mają najlepsze ceny w Krakowie!
Gapek (F800S) & Kasia (ER5)
maciekix
Motocyklista
Posty: 183
Rejestracja: 12 paź 2010, 21:29
Miejscowość: Staszów/Kraków
Plecak: Madzia;-)
Garnek: UVEX HELIX RS 750
Lokalizacja: Staszów/Kraków

Re: Gdzie do Mechanika w Krakowie?

Post autor: maciekix »

Upewniłem się, że mnie gość w motorfan zrobił w chu..a na 20zł i dał mi do tego używaną gumkę którą zamówiłem(nie kondona;-)hehe Jedną dał mi nową a drugą używkę;-(
Najgorszy serwis w jakim byłem;-(((

-- 14 Kwi 2011, 23:12 --

A skąd wiesz? Ile regulacja itp? Szukam dobrego serwisu w Kraku, byłem w MOTORFAN i nigdy więcej!!!!!!!!! Wcześniej robiłem wszystko w suzi moto( bielsko) i było ok, u mnie w rodzinnym mieście gość robi dobrze ale drogo i raz przez niego straciłem 2 tygodnie sezonu przez to, że nie chciało mu się sprawdzić gaźników po regulacji(którą sam zrobił miesiąc wcześniej)-wywalało mi paliwo do filtra powietrza. Powiedział, że to kranik paliwa się nawala, dokładnie membrana. Czekałem 2 tygodnie na kranik z allegro, po czym jak przyszedł okazało się, że wpadł paproch do gaźnika czy coś w tym stylu. Dwa tygodnie bez jazdy i kranik za 50zł, także teraz mam dwa, jeden zapasowy, hehe Czekam tylko aż coś mi się zepsuje w moto żeby zaprowadzić do niego i zapłacić mu po naprawie tym gaźnikiem;-)
macr0s
Rowerzysta
Posty: 19
Rejestracja: 20 lis 2012, 11:43
Imię: Miłosz
Miejscowość: Kraków
Garnek: Astone GTB

Re: Gdzie do Mechanika w Krakowie?

Post autor: macr0s »

Trochę odświeżę temat.

Poszukuje DOBREGO (duży priorytet) i taniego (mniejszy, aczkolwiek nadal wysoki priorytet) serwisu.

Po pierwsze potrzebuję, aby ktoś dobrze się mu przyglądnął (a nie jak czasami, nawet na motocykl mechanikowi nie chce się wsiąść) przed przeglądem i planowaną trasą do Rumunii.

Po drugie coś jest nie tak z napędem (coś stuka, puka, mocno poluzował mi się łańcuch po 600 kilometrach od jego naciągnięcia), nie wiem czy aby pali na wszystkie cylindry, chciałbym się bliżej przyglądnąć układowi hamulcowemu itd.

Ogólnie poszukuję kogoś, kto przyglądnie się mu w taki sposób, jakby sam miał później jechać nim w trasę.

Jakieś pomysły?

Zależy mi, aby serwis był właśnie w Krakowie.

Rozumiem, że MOTOR FUN odpada :-)

Zapytam jeszcze, czy macie jakieś doświadczenie z Wilcza Garage na Jana Pawła II http://www.wilczagarage.pl/Jana-Pawla-68-Krakow Bo słyszałem o nich dobrą opinię, pytanie, czy ktoś z ER5 miał już z nimi do czynienia?
ODPOWIEDZ