Majówka w Bieszczadach

Wszystko co związane z turystyką

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

piter3105
Motocyklista
Posty: 628
Rejestracja: 24 sty 2011, 18:19
Imię: Piotr
Miejscowość: Ciechanów/Wrocław
Plecak: Ania
Garnek: LS2
Motocykl: BMW R 1100 RT

Majówka w Bieszczadach

Post autor: piter3105 »

Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi polecić jakieś kwatery w Bieszczadach? Najlepiej, żeby był kawałek zadaszenia, chodzi o to, żeby motocykl był bezpieczny :) Może macie jakieś swoje sprawdzone i niezbyt drogie miejsca?
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
wwitek123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 322
Rejestracja: 30 paź 2010, 08:33
Imię: Wojtek
Miejscowość: Kraśnik
Plecak: Nie potrzebuje obciążenia
Garnek: Nolan N86 N-COM
Numer GG: 8024325
Motocykl: Yamaha TDM 900 '02
Kontakt:

Re: Majówka w Bieszczadach

Post autor: wwitek123 »

Polecam w miejscowści Procisne. Domek na wzgórzu w stylu górlaskim, tuż przed takim mostem jak się jedzie od strony Lutowisk :) Gościu ma również konie. Widać go z daleka i jest naprawdę super miejscówa :) na foto widać co nie co
Załączniki
DSCF4395.JPG
DSC06671.JPG
Miej wyjebane, a będzie Ci dane.
piter3105
Motocyklista
Posty: 628
Rejestracja: 24 sty 2011, 18:19
Imię: Piotr
Miejscowość: Ciechanów/Wrocław
Plecak: Ania
Garnek: LS2
Motocykl: BMW R 1100 RT

Re: Majówka w Bieszczadach

Post autor: piter3105 »

Troszeczkę odświeżę temat. Majówka była jednak na Mazurach, ale teraz kilka dni zamierzam spędzić w Bieszczadach. Konkretnie w miejscowości Berezka, zaraz przy Małej Pętli Bieszczadzkiej. Jako, że nie jeżdżę w tamte okolice chciałem się poradzić innych, którą drogę wybrać. Czy jechać normalnie 7 potem dalej przez Rzeszów, czy może nadrobić 30 km i z Warszawy na Lublin, potem przez Przemyśl i od drugiej strony zalecieć?
Awatar użytkownika
wwitek123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 322
Rejestracja: 30 paź 2010, 08:33
Imię: Wojtek
Miejscowość: Kraśnik
Plecak: Nie potrzebuje obciążenia
Garnek: Nolan N86 N-COM
Numer GG: 8024325
Motocykl: Yamaha TDM 900 '02
Kontakt:

Re: Majówka w Bieszczadach

Post autor: wwitek123 »

Jedź Lublin- Frampol-Biłgoraj-Sieniawa-Przemyśl-Sanok ( w Załużu skręcasz na Lesko). Droga jest malownicza i jest bardzo dużo serpentyn po drodze :D
Miej wyjebane, a będzie Ci dane.
keteiz1
Oldmotocyklista
Posty: 544
Rejestracja: 29 sty 2011, 11:15
Imię: Krzysztof
Miejscowość: krk
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Majówka w Bieszczadach

Post autor: keteiz1 »

A ja w tym roku już chyba nie. Ale zrobię Bieszczady inaczej jak zawsze. Z Wa-wy do Tylawy , jednym strzałem. Tam camping w lewo na Jaśliska. Potem Komańcza, Cisna - itd,itp. Improwizacja.
Awatar użytkownika
apogee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 237
Rejestracja: 08 sty 2013, 22:36
Imię: Mariusz
Miejscowość: GRYFINO
Plecak: Asia
Motocykl: XL 600 V

Re: Majówka w Bieszczadach

Post autor: apogee »

Helo Krzysztof.
Jestem świeżo po Bieszczadach. Jeszcze nawet nie ochłonąłem. Jak będziesz tam jechał to możesz śmiało bez rezerwacji. Jeżeli nie trafisz np. na długi weekend z jakimś świętem to gwarantuję Ci, że spanie znajdziesz w kilka minut. Co drugi dom to "noclegi". My tak pojechaliśmy i nie było problemu. Jeżeli nie szukasz super wygód to polecam noclegi u OSY w Cisnej. Świetne miejsce wypadowe :brumm: . Nocowaliśmy tam. Czysto, sucho, ciepło, mały salonik, aneks kuchenny, toaleta, prysznic no i do SIEKIEREZADY blisko. A moto możesz postawić przed domkiem pod oknem. Jakiś harleyowiec w Wetlinie polecił mi noclegi w Bereżnicy Wyżnej (60783237dziewięć). Nie byłem tam i nie widziałem. Ale on tam jeździ od lat i mówi, że jest tanio i wygodnie. Ponoć to jakaś stajnia motocyklowa. A od biedy zostaje Ci camping nad Soliną w Polańczyku. Tylko, że pod namiot. Można tam zjeść, napić się :drunk: .
A zresztą po co tam spać jak można jeździć. :D

pozdrawiam
maniek
Awatar użytkownika
Kosciej103
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 314
Rejestracja: 11 lis 2012, 14:08
Imię: Przemek
Miejscowość: Choroszcz
Numer GG: 9839060

Re: Majówka w Bieszczadach

Post autor: Kosciej103 »

Utkwiło mi w pamięci w Sikierezadzie to, że wino z nalewaka sprzedawali w pokalach od piwa i w cenie przystępnej :).
Awatar użytkownika
apogee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 237
Rejestracja: 08 sty 2013, 22:36
Imię: Mariusz
Miejscowość: GRYFINO
Plecak: Asia
Motocykl: XL 600 V

Re: Majówka w Bieszczadach

Post autor: apogee »

Wina nie próbowałem ale za to ichnie piwo SIEKIEREZADA jest świetne. Troche drogo bo 7 zeta. Ale być tam i nie spróbować to grzech. Polecam.
ODPOWIEDZ