Skóra dla Pań :)

Kurtka, spodnie, rękawiczki, bielizna - tutaj wszystkiego się dowiesz

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Lish
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 957
Rejestracja: 24 wrz 2010, 21:56
Imię: Karol
Miejscowość: Piaseczno
Plecak: Kiti
Garnek: biały
Telefon: 500366623
Motocykl: fzs600 pies
Kontakt:

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: Lish »

KELGAR pisze: P.S
Jak kupisz dobrego teksta to będzie lepszy od skóry, bo wielofunkcyjny a ma minimalnie gorszą wytrzymałość na ścieranie
Polemizowałbym z tym minimalnie. Czasem po szlifie nie ma co łatać. A skóra jednak ma większą wytrzymałość.
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
KELGAR
Motocyklista
Posty: 352
Rejestracja: 02 paź 2011, 21:06
Imię: Mateusz
Miejscowość: Świdnica
Plecak: z książkami ^^
Garnek: Shark S600

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: KELGAR »

Nie mam pojęcia jak to jest w praktyce i nie chciałbym się nigdy przekonać, ale porównując dane producentów to w cyklach Martindale'a (ścierania) różnica między skóra a tekstyliami (dobrej klasy) wynosi jakieś 15-20 tysięcy, przy czym współczynniki sięgają 150-170 tysięcy
Awatar użytkownika
zecia_a
Motocyklista
Posty: 118
Rejestracja: 25 lis 2011, 22:41
Miejscowość: Lbn
Garnek: Suomy

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: zecia_a »

Hmmm i znów dyskusja nad wyzszościa txt badz skóry... a nie o to chodziło hiihi :) Hmmm czyzby zadna z Pan nie dała sie namowić na pomoc ?
Awatar użytkownika
jotto
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1115
Rejestracja: 03 sie 2011, 11:53
Imię: Marek
Miejscowość: Gdańsk
Motocykl: Africa Twin

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: jotto »

KELGAR pisze:Nie mam pojęcia jak to jest w praktyce i nie chciałbym się nigdy przekonać, ale porównując dane producentów to w cyklach Martindale'a (ścierania) różnica między skóra a tekstyliami (dobrej klasy) wynosi jakieś 15-20 tysięcy, przy czym współczynniki sięgają 150-170 tysięcy
Kelgar, 15-20k czego?

A co do usuwania much ze skóry, to używam takiego spryskiwacza do usuwania owadów z lamp i szyb samochodowych.
Obrazek
KELGAR
Motocyklista
Posty: 352
Rejestracja: 02 paź 2011, 21:06
Imię: Mateusz
Miejscowość: Świdnica
Plecak: z książkami ^^
Garnek: Shark S600

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: KELGAR »

Tych cykli. Szczerze nie wiem jak to sie testuje, wyraziłem swoje zdanie, ale to raczej przeszło w dużego offtopa, wiec może niepotrzebnie dalej drążyć ;)
Awatar użytkownika
Miłosz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1303
Rejestracja: 29 kwie 2011, 22:57
Imię: Miłosz
Miejscowość: Plewiska/Poznań
Plecak: Monika
Garnek: HJC
Numer GG: 3369519
Motocykl: Gsf 1200N K5

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: Miłosz »

Jotto pewnie chodzi o cykle owego Martindale,a
Zecia co do skór niestety nie pomogę, moja Monika ma też tekstylną z 4bikera, rękawiczki ma z http://www.shima.pl/ ale kurtek nie robią niestety, a szkoda bo te rękawiczki jak dla mnie dzieło sztuki użytkowej. Pisałaś o 2000zł na kurtkę? Na pewno dostaniesz coś b ładnego. Może coś z katalogów Louisa lub polo, mnóstwo firm sprowadza do Polski, przykładowa, którą kupiłbym Monice: http://www.polo-motorrad.de/pl/allure-d ... jacke.html
Awatar użytkownika
zecia_a
Motocyklista
Posty: 118
Rejestracja: 25 lis 2011, 22:41
Miejscowość: Lbn
Garnek: Suomy

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: zecia_a »

Hmmm no na samą kurtkę to chyba bym miała wypasioną. A tak jakos mi się marzy za taką cene komplecik moze jakiś ...
A ta kurtka przesliczna...
Awatar użytkownika
Miłosz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1303
Rejestracja: 29 kwie 2011, 22:57
Imię: Miłosz
Miejscowość: Plewiska/Poznań
Plecak: Monika
Garnek: HJC
Numer GG: 3369519
Motocykl: Gsf 1200N K5

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: Miłosz »

Popatrz na spodnie, może mają coś godnego. Wiele osób boi się kupować spodnie z innej firmy niż kurtka z uwagi na to iż zamki nie pasują, a przecież można zamek kupić i wszyć (jest to jakiś dodatko0wy koszt, ale niewielki).
Awatar użytkownika
zecia_a
Motocyklista
Posty: 118
Rejestracja: 25 lis 2011, 22:41
Miejscowość: Lbn
Garnek: Suomy

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: zecia_a »

Znalazłam te kutke przecenioną sporo. Czy myślicie , że jest fajna serio ? I bezpieczna ? Czy Suomy bylaby lepsza ? Hmmm bardzo mi sie podoba wizualnie....
lukaszu
Motocyklista
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:56
Imię: Łukasz
Miejscowość: Kielce
Garnek: NAXA FOB

Re: Skóra dla Pań :)

Post autor: lukaszu »

moja narzeczona lata w damskiej serii OZONE, tekstylna.
Mierzyla sto par... jak to baba... i w sumie ten ozone najlepiej wyglądał.
Patrzyla też skóry, ale ta seria ma fajne wcięcia w talii i troche miejsca na biust ( a miesliśmy z tym na serio niestety problem :? , bo ma czym oddychać)
generalnie chciala i wygląda seksi, jesli o to pytasz w pierwszym poście.

Konkurencyjne jest też to, ze jeden z modeli ma kpl protektorów, w tym też na plecy(!) i jest relatywnie tani.
Jakość ok, niezła wentylacja, protektory, nie brudzi się. Za tą cenę to rewelka. 8-)

ps. nie kupuj ze sklepów internetowych. Kobieta musi mieć kurtkę idelanie(!) na miarę, bo ma wiecej rożnych kształtów niż facet. Przerabiałem to w zeszlym roku z moją i kolega z jego babą...

poza tym kutka z luzem czy choćby odrobinę za ciasna zabiera całą frajdę z jazdy, z doświadczenia nawet inne modele tego samego producenta o tym samym oznaczeniu rozmiarówki różnią się kolosalnie. Na jedym modelu byla lepsza XS, innym S a inny producent miał to jako L, generalnie kupno kurtki na moto babie to prawdziwa sztuka.... :haha:
trzeba mierzyć na własnym organiźmie, jak kaski
jest: er-5, zr-7, dt-125 (2T), chinol 50
było: gs-500, diversion 600, en-500
ODPOWIEDZ