4 biker

Kurtka, spodnie, rękawiczki, bielizna - tutaj wszystkiego się dowiesz

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Awatar użytkownika
Greku_
Motocyklista
Posty: 202
Rejestracja: 15 paź 2011, 22:04
Imię: Rafał
Miejscowość: z domu
Garnek: LS2

4 biker

Post autor: Greku_ »

Siema.
Ma ktos moze ciuchy tej firmy? Cena jest dosc atrakcyjna, odziez wyglada calkiem niezle. Ale jak to sie ma w praktyce?
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Mattii
Rowerzysta
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2011, 21:08
Miejscowość: Maszewo
Plecak: brak :)
Garnek: Nolan
Numer GG: 6982489

Re: 4 biker

Post autor: Mattii »

Też miałem zapytać o to samo. Dużo by mi pomogła opinia na temat tej firmy. ;)
Awatar użytkownika
Lish
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 957
Rejestracja: 24 wrz 2010, 21:56
Imię: Karol
Miejscowość: Piaseczno
Plecak: Kiti
Garnek: biały
Telefon: 500366623
Motocykl: fzs600 pies
Kontakt:

Re: 4 biker

Post autor: Lish »

ja miałem kurtkę skórzaną przez sezon i była całkiem spoko. Spodnie skórzane też niczego sobie. Oczywiście te ochraniacze to takie se, jak wszędzie za taką cenę. Jedyny mankament, jaki mógłbym wymienić, to to, że skóra jest podatna na wycieranie. Mam drugą skórzaną ramoneskę, która jest powycierana, ale ma ponad 10 lat, a trudno mi sobie wyobrazić jakby wyglądała kurtka z 4bikera za 10 lat ;)

Pare osób z forum jeździ także w tekstylach z tej firmy, może się wypowiedzą niebawem.

Pozdro600
Lish
Awatar użytkownika
Miłosz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1303
Rejestracja: 29 kwie 2011, 22:57
Imię: Miłosz
Miejscowość: Plewiska/Poznań
Plecak: Monika
Garnek: HJC
Numer GG: 3369519
Motocykl: Gsf 1200N K5

Re: 4 biker

Post autor: Miłosz »

siema.

Od dwóch lat mam komplet 4bikera, kurtka i spodnie. Kupiłem od razu dwa komplety - dla żony także - więc cena nie pamiętam dokładnie ale była jeszcze niższa. Pisałem o nich też w jakimś poście Modeka finn... czy jakoś tam.

Co do kurtki nie mam zastrzeżeń, wpinany ocieplacz, kurtka daje radę jak jest ciepło i zimno. Jedyny mankament popsuł się zamek, a dokładniej ten "dzyndzel" za który ciągniemy pękł. Krawcowa mi przełożyła za free z jednej z kieszonek wentylacji. Kolesie są spoko (Kalisz i Swarzędz sklepy) spotkałem ich na moto giełdzie nie omieszkałem zagaić o zamek - zadeklarowali naprawę choć miałem już po gwarancji....i już zrobione przez krawcową :)

Co do spodni. Dziś rano jechałem z podpinką i pełen komfort przy tych temperaturach. Latem nawet bez podpinki masakra.

Ostatnio przepaliłem spodnie o kolektor. Naprawa wyniosła mnie 20zł, materiał bardzo podobny krawcowa dała ( z wyglądu prawie identyczny), ale co się okazuje. Jak jest bardzo zimno i jadę b. szybko czuję lekki "Wiaterek" na nodze z nowym materiałem co świadczy o tym, że cordura jest rzeczywiście "wiatroszczelna".

Co do przemakania raz kurtka, a raz spodnie nie dały rady. Kurtka przemokła lekko na ramionach jak jechałem 4h w trasie w deszczu w tym 2 h w bardzo intensywnym. Spodnie przemokły w kroczu jak wsiadałem na moto w deszczu i nie wytarłem siedzonka ;) co do nogawek mam buty dobre turystyczne, więc nawet nie wiem czy przemakają.

Podsumowując: kupił bym teraz kurtkę 4biker i inne spodnie (membrana), dał do wszycia zamek żeby pasowało w całość - wygodniej się chodzi i cieplej w plecy!!
Awatar użytkownika
Greku_
Motocyklista
Posty: 202
Rejestracja: 15 paź 2011, 22:04
Imię: Rafał
Miejscowość: z domu
Garnek: LS2

Re: 4 biker

Post autor: Greku_ »

super, wielkie dzieki za odpowiedz.
ODPOWIEDZ