Rukka

Kurtka, spodnie, rękawiczki, bielizna - tutaj wszystkiego się dowiesz

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto

Fajtlapek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 113
Rejestracja: 26 kwie 2013, 23:10
Imię: Michał
Miejscowość: Poznań
Plecak: Sometimes Żona
Garnek: C3 Pro
Numer GG: 4551000
Motocykl: V-Strom 650XT

Rukka

Post autor: Fajtlapek »

Dzisiaj bylem w salonie hondy w pzniu i przymierzalem ciuchy Rukka. Macie jakies doswiadczenia z ta marka? Co sadzicie o odziezy za ta cene? Najblizej przymierzam sie do zakupu spodni, przymierzalem juz modeke, helda ale rukka wydaje sie najlepiej wykonanym produktem. Dla mnie priorytetem jest uniwersalnosc dlatego chce spodnie z membrana goretex taka jaka mam w butach.
Kawasaki Er5 '99 - first bike bought in '13 season (sold IX 2015)
VeeStrom 650XT - 2015
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
Awatar użytkownika
JMR
Motorowerzysta
Posty: 74
Rejestracja: 25 maja 2012, 22:06
Imię: JAREK
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
Plecak: ROBERT KUBICA
Garnek: HELD APACHE
Skype: NIE POSIADAM
Numer GG: 728024
Telefon: 788******

Re: Rukka

Post autor: JMR »

Cześć też się zastanawiam nad doborem kurtki i mam podobne dylematy widziałem nie raz że w rukkach jeździli po europie więc coś musi w nich być swoją drogą trzeba mieć też niezły budżet
Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, ale miłość moja nie odstąpi od ciebie i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,mówi Pan, który ma litość nad tobą.
(Iz 54,10)
Awatar użytkownika
Kamyk
Administrator
Administrator
Posty: 3375
Rejestracja: 19 cze 2010, 19:07
Imię: Rafał
Miejscowość: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Plecak: Ewa
Garnek: Shoei XR-1000 / HJC
Skype: kaminski.rafal
Numer GG: 2697152
Motocykl: Testowy
Lokalizacja: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin

Re: Rukka

Post autor: Kamyk »

Rukka - to jest klasa sama w sobie. To jak HD w srod motocykli. Przymierzalem kilka i sa zajebiste. Uwazam, ze warto, ale cena jest ... troche przesadzona. Bo z 3-4 tys. zl za kurtke to troche przesada. Ale slyszalem wiele dobrych opini nt. tych ciuchow. Niemcy jezdza po 10 lat w tych strojach i pozniej wymieniaja na nowe tej samej firmy. Tak samo jak z Daytonami ;)

Kamyk
Er5 -> SV 650 K3 -> ST xtz 750 '89 + ...
Awatar użytkownika
bet1988
Motocyklista
Posty: 115
Rejestracja: 26 cze 2013, 23:21
Imię: Wojciech
Miejscowość: Świebodzice
Plecak: Ewuś :)
Garnek: Nitro

Re: Rukka

Post autor: bet1988 »

na pewno nie staraj się na tych ciuchach nadmiernie oszczędzać. Sam kupiłem modekę(wypinana membrana, podpina) troche już km nabiłem, sprawuje się doskonale, i tak samo wygląda. Kolega z kolei kupił O-zone, na początku wyglądało świetnie, teraz po czasie widać jak zaczynają pękać gumowe uszczelki zamków, wychodzą wszędzie nitki, jednym słowem, trochę żal ;/ masz kasę - > inwestuj, ale z głową. Kamyk polecił markę, ogarnij jeszcze google
Romet Komar -> Honda CB400 T 78' -> Kawasaki ER-5 99'
Fajtlapek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 113
Rejestracja: 26 kwie 2013, 23:10
Imię: Michał
Miejscowość: Poznań
Plecak: Sometimes Żona
Garnek: C3 Pro
Numer GG: 4551000
Motocykl: V-Strom 650XT

Re: Rukka

Post autor: Fajtlapek »

No wlasnie bylem dzisiaj w tym salonie i mieli piekne przeceny. Spodnie za 900 zl a na necie po 1500. kurtki za to po 3600 a u nich 2400. Niezle obnizki maja na koniec sezonu, ale trzeba miec szczescie co do rozmiaru :)

A ktos z naszych jezdzi w tych ciuchach?
Kawasaki Er5 '99 - first bike bought in '13 season (sold IX 2015)
VeeStrom 650XT - 2015
ODPOWIEDZ