mocowanie tablicy rejestracyjnej

Wszelkie modyfikacje naszej Kawy ...

Moderatorzy: Miłosz, Kamyk, lucek, bartoszto, jotto, Kanc1erz

Dopalacz
Podawacz śrubek
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2012, 15:18
Miejscowość: Jedlnia Letnisko

mocowanie tablicy rejestracyjnej

Post autor: Dopalacz »

Witam, urwalem prawy kierunkowskaz tylny takze aby miec dwa musze sie pobawic w ramke od tablicy z gwintami na nowe kierunki. Teraz moje pytanie, jak to zrobic? znalazlem taką ramke http://allegro.pl/mocowanie-ramka-tabli ... 51102.html nada sie taka? jak ją zamontowac? widzialem erki z taka modyfikacja ale nie bardzo wiem jak to zrobic. Pozdrawiam
Sklep Motocyklowy Warszawa - moto NUMiK
kondziu4
Motocyklista
Posty: 185
Rejestracja: 02 gru 2011, 09:13
Imię: Konrad
Miejscowość: Mrągowo
Numer GG: 10192881

Re: mocowanie tablicy rejestracyjnej

Post autor: kondziu4 »

Trzeba się pozbyć tego plastiku z dołu i do czegoś dokręcić, ale nie wiem czy nie będziesz musiał dorobić jakiejś płyty aby zasłonić bagażnik, zobacz w garażu co musisz odkręcić.
Edit:
Z tego co widzę w serwisówce to trzeba dociąć błotnik ładnie i potem dokręcić to mocowanie dając jakieś wzmocnienie dodatkowo po mojej myśli.
Awatar użytkownika
Lish
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 957
Rejestracja: 24 wrz 2010, 21:56
Imię: Karol
Miejscowość: Piaseczno
Plecak: Kiti
Garnek: biały
Telefon: 500366623
Motocykl: fzs600 pies
Kontakt:

Re: mocowanie tablicy rejestracyjnej

Post autor: Lish »

w fazerze odciąłem poprostu chlapacz. Tylko tam została ładna powierzchnia, taki schodek. Nie wiem jak to będzie wyglądało w erce... Ale na pewno zyska na wyglądzie z takim mocowaniem, ale będziesz miał błoto na plecach ;)
Dopalacz
Podawacz śrubek
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2012, 15:18
Miejscowość: Jedlnia Letnisko

Re: mocowanie tablicy rejestracyjnej

Post autor: Dopalacz »

czyli tak jak myslalem, musze ładnie odciąc reszte chlapacza :roll: tak wiec będę jeździc pochlapany innego wyjscia nie mam gdyż mam tylko połowe chlapacza i jeden kierunek :mrgreen: dzięki za podpowiedź.
ODPOWIEDZ